Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Na čem všem ušetříte s Paris passem a Carte Musées et Monuments passem?

Paris Pass
Paris Pass

Pokud nechcete čekat v dlouhých frontách před nejvýznamnějšími pařížskými památkami a muzei, je výhodné, když si pořídíte  Paris Pass a Carte Musées et Monuments Pass.

Paris Pass vám umožní vstup do 60-ti nejvýznamnějších památek a muzeí s výraznými slevami. Díky Paris Passu získáte i slevu na dopravu po Paříži, jeho součástí je i výlet lodí po Seině, vyhlídka na Tour Montparnasse a ochutnávku vína.

 

Pokud chcete v Paříži během dvou, čtyř nebo šesti dní vidět co nejvíce a chcete jezdit po městě metrem, tak díky Paris Passu můžete ušetřit  cca 20 EUR. Pokud se chcete v Paříži zdržet déle, ta rozdíly v cenách při využití Paris Passu na více dní jsou ještě výraznější.

 

Carte Musées et Monuments Pass vám umožní navštívit nejzajímavější pařížské atrakce bez čekání v dlouhých frontách. Tento Pass však neuplatníte u dočasných výstav a u komentovaných prohlídek. Dvojdenní Pass stojí 30 EUR, čtyřdenní 45 EUR a šestidenní 60 EUR.

 

 

 

V případě zájmu o pass je třeba kliknout na uvedený link. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com nezabezpečuje uvedené služby. Uvedené ceny mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku.

Vyberte si levné letenky do Paříže:« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent